IZOTHERM - odpověď na stoupající ceny energií

+420 724 031 343

Novinky a odkazy

Naším cílem je nabízet Vám v rámci služeb i materiálů to nejnovější, čím moderní stavebnictví disponuje.

Prohlášení o shodě

V rámci cihelného programu jsou to prověřené certifikované cihly GIMA THERMOPOR, pro obvodové zdivo se nejčastěji používají broušené přesné tvárnice, které se lepí na tenkovrstvou maltu nebo na montážní lepidlo, cihly o šířce zdiva 36,5 - 49 cm, doporučuje se však min. šířka 36,5 cm pokud se jedná o nezateplené zdivo. Lze také použít tvárnice, které jsou vyplněny pěnovým polystyrenem nebo vatou pro lepší tepelně-izolační vlastnosti.

Pórobeton je masivní stavební materiál, který se vyrábí ze surovin, které se standardně nacházejí v přírodě – vápna, písku a vody. Uzavřená pórovitá struktura mu zajišťuje dostatečné tepelně izolační, technické a statické vlastnosti a vynikající akustické vlastnosti. Námi používaný materiál certifikovaný bílý pórobeton PORIT - pro obvodové zdivo se nejčastěji používají tepelně-izolační přesné tvárnice, které se lepí na tenkovrstvou maltu.

Geprufte Qualitat
Více informací ohledně cihel: www.pbc-praha.cz/technicka-podpora

A více informací ohledně tvárnic: www.pbc-porit.cz/prohlaseni-o-shode.html

Naše firma byla výrobním závodem GIRNGHUBER GmbH se sídlem v Marklkofenu proškolena o systému zdění s cihlami GIMA a pokládkou střešních tašek ERLUS.

Dále dodáváme stropy – filigrány, Miaka se stropníky, dle zadání.
Pokládka stropů Ketonia a obdobných je realizována přímo z výrobního závodu včetně pokládky a možnosti dodávky monolitu schodů. Stropy jsou ihned pochůzí.

Na našem webu najdete ukázky naší práce, jinak je možné dát reference, či domluvit se na prohlídce již realizovaných domů.

Nechte se inspirovat